Nowy Mieszanka przy Cukrzycy Zobacz większe

Mieszanka przy Cukrzycy

Nowy

Mieszanka ziołowa na zły cukier - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Cukrzyca to wspólna nazwa grupy schorzeń metabolicznych, charakteryzujących się podwyższonym poziomem cukru we krwi, wynikającym z zaburzeń produkcji lub działania insuliny wydzielanej przez komórki trzustki.


Należy przy tym pamiętać, pamiętać, że cukrzyca wiąże się z uszkodzeniem bądź zaburzeniem czynności różnych narządów, szczególnie oczu, nerek, serca i naczyń krwionośnych.

Wyróżnia się cukrzycę typu 1 (insulino zależną), typu 2, cukrzycę ciężarnych i inne (np. dziecięcą). Najczęstszą postacią jest cukrzyca typu 2, której cechą charakterystyczną jest zmniejszona wrażliwość tkanek na insulinę (insulinooporność).

Należy zawsze leczyć wszystkie zaburzenia towarzyszące cukrzycy, co zmniejsza w znacznym stopniu ryzyko rozwoju powikłań choroby. W leczeniu cukrzycy stosuje się insulinę lub preparaty syntetyczne oraz dietę.Mieszanka ziołowa na zły cukier powinna być traktowana jako forma terapii wspomagającej, choć wielokrotnie uzyskaliśmy doskonałe efekty polegające na wyregulowaniu poziomu cukru oraz zapobieganiu tzw. skokom jego poziomu. 


Mieszanka ziołowa na zły cukier cieszy się doskonałą opinią wśród naszych Klientów  borykających się z podwyższonym poziomem cukru, jako doskonały środek obniżający oraz regulujący jego poziom.


W skład Mieszanki ziołowej na zły cukier wchodzą w różnych proporcjach: ziele rutwicy zwyczajnej, liść borówki czernicy, naowocnia fasola, ziele nawłoci pospolitej, korzeń mniszka lekarskiego, liść brzozy, ziele fiołka trójbarwnego oraz liść pokrzywy.