Nowy Mieszanka przy Boreliozie Zobacz większe

Mieszanka przy Boreliozie

Nowy

Mieszanka ziołowa po ukąszeniu kleszcza-100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Borelioza choć rozpoznawana szerzej od niedawna, jest już problemem bardzo częstym. Jedyne co jest w niej pewne to fakt, że jest następstwem ugryzienia (ukąszenia) przez kleszcza. 
Ale warto też wiedzieć, że na szczęście nie każde ugryzienie kończy się chorobą. Tylko w przypadku gdy zostaniemy zarażeni bakterią Borrelia burgdorferi.


Pierwszymi objawami boreliozy, są często rumień (nie zawsze występuje) orazi dolegliwości przypominające grypę. Jednakże ze względu na rozległość późniejszych objawów, nadal nie wiadomo jak leczyć boreliozę a w środowisku lekarzy i fitoterapeutów toczą się rozmowy na temat sposobów rozpoznawania i leczenia tej ciężkiej choroby, choć w zasadzie można mówić tu o szeregu objawów (bóle głowy, bóle stawów, objawy przypominające grypę, itd.) o różnym stopniu nasilenia.

Choć choroba rozwija się przeciętnie w ciągu 1–3 tygodni od ukąszenia to dopiero po około roku od momentu zakażenia przechodzi w postać przewlekłą a do listy objawów zaliczyć można m.in. dreszcze, bóle głowy i stawów, skurcze, zawroty głowy a nawet problemy z orientacją przestrzenną.Mieszanka ziołowa po ukąszeniu kleszcza wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz ogólnie wzmacniające. Cieszy się doskonała opinią naszych Klientów, którzy zauważają dzięki niej widoczną poprawę samopoczucia, osłabienie a nawet ustąpienie objawów chorobowych (szczególnie w zakresie bólów stawów i mięśni oraz objawów "grypowych"). 

W skład Mieszanki ziołowej po ukąszeniu kleszcza wchodzą w różnych proporcjach: kwiat wiązówki błotnej, kora wierzby białej, kora wierzby purpurowej,  pau d`arco la`pacho oraz korzeń arcydzięgla litwora.

Uwaga: mieszanka nie jest wskazana dla osób nadwrażliwych