Nowy Mieszanka przy Otyłości i Nadwadze Zobacz większe

Mieszanka przy Otyłości i Nadwadze

Nowy

Mieszanka ziołowa na zbędne kilogramy - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Otyłość często utożsamiana jest z nadwagą, choć w rzeczywistości są to definicje odrębne.


Otyłość jest bowiem nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w naszym organizmie, przekraczającym jego fizjologiczne potrzeby, co prowadzi do niekorzystnych zaburzeń pracy całego organizmu.


Natomiast nadwagą nazywamy nadmierną masę ciała w stosunki do masy optymalnej dla danej osoby.

Kluczowe znaczenie ma tak naprawdę nie tylko ilość ale i rozmieszczenie nagromadzonej w organizmie tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa umiejscowiona w jamie brzusznej (tzw. otyłość brzuszna), uważana jest za bardziej „szkodliwą” dla organizmu niż równomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej.


Liczne badania wykazały, że otyłość zwiększa ryzyko niektórych chorób, m.in. chorób serca i układu krążenia, cukrzycy typu 2, bezdechu sennego, niektóre nowotwory a nawet zapalenie kości i stawów. Nadmierna otyłość uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.


Mieszanka ziołowa na zbędne kilogramy dedykowana jest zarówno dla osób, które mają problemy z podjadaniem jak i dla osób mających problem z "wolnym" tempem metabolizmu. Stosujący  ją nasi Klienci szczególnie cenią sobie hamowanie napadów głodu, co pozwala im łatwiej wprowadzić racjonalna dietę.

W skład Mieszanki ziołowej na zbędne kilogramy wchodzą w różnych proporcjach: pokrzywa liść, yerba mate liść, morszczyn pęcherzykowaty, naowocnia fasoli, kukurydza znamię, rumianek kwiat, perz kłącze, melisa liść oraz mniszek lekarski korzeń.