Nowy Mieszanka NATURALNE PIĘKNO Zobacz większe

Mieszanka NATURALNE PIĘKNO

Nowy

Mieszanka SPA NATURALNE PIĘKNO - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Herbata ziołowa Naturalne piękno, zawiera w sobie wszystkie niezbędne składniki, by osoby ją pijące poczuły się piękne, wyjątkowe i pewne siebie. Dzięki wysokiej zawartości naturalnej krzemionki oraz witamin i kwasów owocowych jej regularne picie w sposób widoczny wpływa na jakość naszej skóry, włosów i paznokci.


Praca, stres, życie na wysokich obrotach, wysiłek fizyczny i umysłowy, niedobór snu. Czy aby warto dalej wymieniać przyczyny zmęczenia oraz złej kondycji skóry, włosów i paznokci? Aby przywrócić skórze jej naturalny kolor, włosom lśniący blask a paznokciom nienaganny wygląd korzystamy z szerokiego wachlarzu zabiegów, które sprawiają, że wyglądamy lepiej i młodziej. Pamiętajmy, że efekt ten możemy dodatkowo wzmocnić wspomagając swój organizm od wewnątrz.


Herbata Naturalne piękno, opracowana przez dyplomowanego zielarza, powstaje wyłącznie z ręcznie selekcjonowanych i pakowanych surowców najwyższej jakości. Napar o ziołowo owocowym smaku to naturalny sposób na dostarczenie składników, które pozytywnie wpływają na nasz wygląd, poprawiając w sposób widoczny stan skóry, włosów oraz paznokci.


W skład herbaty ziołowej Naturalne piękno wchodzą w różnych proporcjach liść pokrzywy zwyczajnej, kwiat lawendy, ziele skrzypu raz płatki słonecznika.