Nowy Mieszanka ARTERIO Herba Zobacz większe

Mieszanka ARTERIO Herba

Nowy

Mieszanka przy miażdżycy ARTERIO Herba - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Miażdżyca nazywana dawniej arteriosklerozą to przewlekła choroba objawiająca się patologicznymi zmianami wewnętrznej ściany tętnic, spowodowane odkładaniem się cholesterolowych złogów, co skutkuje stopniowym zwężeniem świateł tętnic, co z kolei prowadzi do niedokrwienia komórek, szczególnie serca, mózgu i kończyn dolnych.

Miażdżyca uznawana jest na najczęstszą przyczynę stwardnienia tętnic. Powikłaniami miażdżycy mogą być: udar mózgu, zawał serca a nawet choroba Burgera.

Preparaty ziołowe posiadają udokumentowaną skuteczność zarówno w zapobieganiu jak i leczeniu tej choroby, pod warunkiem, ze są stosowane nie tylko regularnie ale i przez dłuższy czas. Jednakże ze względu na charakter choroby, nawet w przypadku wyraźnej poprawy samopoczucia należy pozostawać pod stałym nadzorem lekarza specjalisty.

Herbata ziołowa ARTERIO Herba przygotowana została wyłącznie z najlepszej jakości surowców zielarskich, które według dostępnej literatury obniżają poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, przeciwdziałają tworzeniu się zakrzepów naczyniowych oraz poprawiają ukrwienie tkanek.

W skład herbaty ziołowej ARTERIO Herba wchodzą w różnych proporcjach: liść poziomki, kwiat kasztanowca, liść pokrzywy, liść melisy oraz kwiat i owoc głogu.