Nowy Mieszanka DERMO Herba Zobacz większe

Mieszanka DERMO Herba

Nowy

Mieszanka przy łuszczycy i azs ARTERIO Herba - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Skóra jest przede wszystkim powłoką ochronną dla naszego organizmu oraz pełni rolę termoregulatora, dzięki czemu organizm może prawidłowo funkcjonować w różnych warunkach. Skóra jest też – o czym rzadko pamiętamy - największym organem naszego ciała, broniącym nas przed negatywnym wpływem środowiska: niesprzyjającą temperaturą, promieniami słonecznymi oraz chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje powinniśmy dbać o utrzymanie skóry w jak najlepszej kondycji. Nie bez podstaw znane przysłowie mówi, że nasz wygląd świadczy o nas. O tym, że dotyczy to nie tylko pięknego i modnego stroju może świadczyć zdrowa skóra sportowca i zniszczona oraz źle odżywiona skóra palacza.

Nasza skóra musi wiele znosić - stres, zła dieta, kontakt tworzywa sztuczne, konserwanty i detergenty, zanieczyszczenie środowiska – to wszystko sprawia, że osłabieniu ulega jej naturalna warstwa ochronna. Skóra stanie się bardziej wrażliwa i wreszcie zaczyna chorować. Do najczęstszych schorzeń skóry zalicza się pokrzywkę, atopowe zapalenie skóry raz łuszczycę.

Herbata ziołowa DERMO Herba przygotowana została wyłącznie z najlepszej jakości surowców zielarskich, które według dostępnej literatury działają przeciwzapalnie, łagodzą objawy podrażnienia oraz ogólnie odtruwają organizm. Herbata ziołowa DERMO Herba , stosowana regularnie nie tylko może w widoczny sposób łagodzić podrażnienia ale również poprawić stan skóry i przywrócić jej zdrowy wygląd.

W skład herbaty ziołowej DERMO Herba wchodzą w różnych proporcjach: kwiatostan kasztanowca, kwiat głogu, kwiat bzu czarnego oraz liść melisy.