Nowy Mieszanka HEPA Herba Zobacz większe

Mieszanka HEPA Herba

Nowy

Mieszanka dla zdrowej wątroby HEPA Herba - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Wątroba jest obok nerek najważniejszym narządem odpowiedzialny za odtruwanie organizmu człowieka. Wydzielanie żółci czy magazynowanie glukozy to tylko przykłady z ponad kilkuset czynności tego cennego narządu. Narządu, który nie tylko nie ma czasu na odpoczynek ale którego również osłabiamy na wiele sposobów – dieta (słodycze, tłuste potrawy, konserwanty), używki, leki.

Czasami wątroba mówi po prostu „nie” poprzez wzdęcia, niestrawność, zgagę, biegunki a nawet zmęczenie czy zawroty głowy. Często nie dotyczy to konkretnych jej schorzeń a jedynie świadczy o przeciążeniu związanemu z trybem życia.

Herbata ziołowa HEPA Herba przygotowana została wyłącznie z najlepszej jakości surowców zielarskich, które według dostępnej literatury działają ochronnie i przeciwzapalnie na miąższ wątroby, usprawniają przepływ żółci a tym samem regulują trawienie.

W skład herbaty ziołowej HEPA Herba wchodzą w różnych proporcjach:ostrożeń warzywny, mniszek korzeń, pokrzywy liść, pokrzywa korzeń, cykoria korzeń, rzepik ziele