Nowy Mieszanka ZODIAKalna BARAN Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna BARAN

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna BARAN (Pokrzywa) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Słońce rozpoczyna swoją wędrówkę po nieboskłonie od gwiazdozbioru Barana, dlatego osoby urodzone w tym okresie muszą być zawsze i wszędzie pierwsze. Żyją z dnia na dzień w swoistym tu i teraz. Ich mottem jest nieustanne działanie, nie potrafią bowiem spokojnie przesiadywać w jednym miejscu. Zielem opiekuńczym, które potrafi roztoczyć opiekę nad ludźmi, którym przewodzi trawiący ich nieustannie ogień działania, jest niepozorna i jakże powszechna Pokrzywa. Czy naprawdę niepozorna?

W rzeczywistości na w sobie siłę i moc, którą daje jej wojowniczy Mars, by wspierała tych, którymi się opiekuje. Szybko działający Baran jest – w swoim mniemaniu - urodzonym przywódcą ale wszystkie sprawy chce rozwiązywać szybko i bez zbędnych dyskusji. Zdecydowanie woli argument siły od siły argumentów. Pokrzywa w połączeniu z innymi ziołami wygasza ten szalony ogień i przystopowuje jego zapędy do ciągłego działania bez zwracania uwagi na głosy innych.
Ponadto napar z pokrzywy z dodatkiem innych ziół studzi gorącą krew Barana, pomagając mu stać się łagodnym i wyrozumiałym (jak na jego możliwości) człowiekiem.Osoby spod znaku Barana są urodzonymi zdobywcami. Pomoże im w tym noszenie na sercu woreczka z suszonymi liśćmi naszej mieszanki. Co więcej niektórzy astrologowie uważają, że szanse Barana wzrosną, gdy taki woreczek (koniecznie samodzielnie przygotowany) podaruje wybranej osobie.
Jeśli nie potrafisz wytłumić pchającego Cię wciąż do przodu ognia, wprowadź w rozkład swojego dnia rytuał porannych – 15 minutowych - kąpieli ziołowych z naszej mieszanki.Naszą POKRZYWĘ, wchodzącą w skład mieszanki zbieramy wyłącznie w maju, z dziko rosnących stanowisk na ekologicznie czystych rejonach Ciężkowickiego Parku Krajobrazowego.
Po zbiorze pokrzywa suszona jest przewiewowo na strychu pond 100-letniego, drewnianego domu. Użyczający swych sił Mars, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Barana.


W jej skład wchodzą: liść pokrzywy, liść melisy, kwiat wrzosu, korzeń mniszka, ziele bazylii oraz ziele kocimiętki w różnych proporcjach.