Nowy Mieszanka ZODIAKalna BYK Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna BYK

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna BYK (Werbena) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Osoby urodzone pod znakiem Byka swoim uporem i zdecydowaniem potrafią doprowadzić do końca każdą sprawę. Mówi się o nich: „czują, że żyją”. Odbierają bowiem świat pełnią zmysłów a ponadto są niezwykle wytrwałe w swoich upodobaniach. Uwielbiają gromadzić – otacza ich morze rzeczy materialnych oraz grono przyjaciół lub partnerów. Opiekę nad Bykami sprawuje Werbena, czarodziejka od wieków będąca na usługach Wenus. To właśnie jej tajemnicze moce sprawiają, że pijąc mieszankę ziół z dodatkiem werbeny osoby te – na co dzień dosyć leniwe i przyziemne - stają się czarujące i zafascynowane sztukami pięknymi.Byki to niestety bardzo często obżartuchy – uwielbiają jeść i często przesadzają w swym zamiłowaniu. Tu znów z pomocą przychodzi ich opiekuńcze zioła. Mocny napar z z mieszanki ziołowej na bazie werbeny poprawia trawienie i pozwala znów cieszyć się życiem. Werbena od wieków uważana jest za wyśmienity (i co ważne niezawodny) surowiec do sporządzania miłosnych napojów i talizmanów. Dlatego Byki chcące zwrócić na siebie uwagę powinny nosić przy sobie (niekoniecznie na szyi, może być w kieszeni) niewielki woreczek z suszonymi ziołami, koniecznie mającymi w składzie swoją opiekunkę werbenę.Czasem, choć mają opinię flegmatyków, zdarza im się zapłonąć gniewem, który burzy ich spokój, zaburza sen i powoduje bóle głowy. W takim przypadku z pomocą przyjdzie wieczorna kąpiel ziołowa, która wyciszy złe emocje i pozwoli wrócić do stanu spokojnej równowagi.Naszą WERBENĘ kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości.Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.
Użyczająca swych sił Wenus, nadaje mocy również pozostałym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Byka.


W jej skład wchodzą: ziele werbeny, płatki bławatka, kwiatostan rumianku, liść mięty pieprzowej, płatki nagietka, owoc róży oraz ziele macierzanki.