Nowy Mieszanka ZODIAKalna BLIŹNIĘTA Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna BLIŹNIĘTA

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna BLIŹNIĘTA (Cykoria) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Kiedy wiosna w pełni już rozkwita a Słońce znajduje się w mocy gwiazdozbioru Bliźniąt osobom przychodzącym na świat użyczą swej mocy i opieki Cykoria.


Bliźnięta uwielbiają gromadzić i przekazywać informacje oraz... prowadzić inteligentne dyskusje. Są wyjątkowo obiektywne i przez to oskarżane niesłusznie o chłód i wyrachowanie. Wyjątkowo łatwo przychodzi im przyswajanie wiedzy, lecz niestety jest to wiedza powierzchowna, gdyż Bliźnięta błyskawicznie i bez zastanowienia zmieniają swoje zainteresowania. Napar ziołowy z dodatkiem cykorii wycisza (niestety czasowo) ich ciągły głód informacji i pomaga się skoncentrować na konkretnym zagadnieniu.


Osoby spod znaku Bliźniąt zaczynają wiele rzeczy z taka sama łatwością z jaką je w niedługim czasie porzucają, by zająć się kolejnymi. Gdy przeszkadza im to w normalnym funkcjonowaniu i potrzebują chwili wytchnienia z pomocą przyjdzie im ziołowa kąpiel na bazie m.in. cykorii.Nasze korzenie CYKORII zbierane wyłącznie jesienią w I kwadrze księżycowej, kiedy to korzenie są wyjątkowo mocne i odporne a ponadto bogate w substancje czynne. Po delikatnym rozdrobnieniu korzenie suszymy ostrożnie w starym chlebowym piecu, który stanowi ważny element ponad 100-letniego drewnianego domu.Użyczający swych sił Merkury, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Bliźniąt.


W jej skład wchodzą: korzeń cykorii podróżnik, owoc kopru włoskiego, korzeń lukrecji gładkiej, liść mięty pieprzowej, owoc anyżu, ziele oregano oraz ziele ogórecznika.