Nowy Mieszanka ZODIAKalna RAK Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna RAK

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna RAK (Tatarak) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Osobom, które pojawiły się na Ziemi w okresie kiedy Słońce przebywało w znaku Raka, patronuje w świecie ziół mocno aromatyczny Tatarak. W jego kłączach ukryte są nie tylko właściwości lecznicze ale także moc pocieszenia i przeganiania smutków.Jego żywiołem jest woda, dlatego spotykamy go na podmokłych łąkach oraz nad brzegami wodnych zbiorników i rzek. nad brzegami rzek, jezior, sadzawek. To właśnie siła wody wzmocniona odbiciem księżycowego blasku sprawia, że osoby spod tatarakowego znaku dysponują nie tylko ogromną intuicję ale również częściej nawiedzają ich prorocze sny. Są też obdarzeni delikatnością i romantycznym usposobieniem, dlatego często uciekają w swój wewnętrzny świat. Sami pełni współczucia wyjątkowo ciężko przeżywają krzywdy, które ich spotykają – szczególnie bolą złe słowa, a najbardziej wrażliwym wystarczy czyjeś wrogie spojrzenie.


Właśnie w takich chwilach z pomocą przychodzi Tatarak (w mieszance z innymi ziołami) z którego amulety noszone    w - samodzielnie zrobionym - lnianym woreczku skutecznie chronią przed negatywną aurą wrogo nastawionych osób. Picie herbatki z tataraku oraz innych ziół wprowadza w pogodny nastrój, dodaje optymizmu oraz wiary w siebie a także pozwala pokonać lęk przed krytyką. Pozwala też utrzymać dobrą formę psychiczną i pomaga w realizacji planów. Kąpiel w mieszance ziołowej z tatarakiem koi psychiczne i fizyczne dolegliwości, pomaga w odprężeniu, przywraca siły i chęć do dalszej pracy.


Wdychanie oparów mieszanki ziołowej  z dodatkiem korzenia tataraku jest cennym sposobem na walkę z ogarniającymi sennością, pomaga też zmierzyć się z rzeczywistością tym, którzy zbyt często szukają pociechy w ucieczce w swoje wnętrze. Wystarcza wtedy kilkanaście sekund żucie korzenia by powrócić do rzeczywistości i z nową siła stawić jej czoła.


Nasze kłącze TATARAKU zbierane jest zawsze między 20 czerwca a 10 sierpnia, w tym bowiem czasie jest ono najbardziej wartościowe. Zbieramy je w III kwadrze księżycowej, kiedy woda napływa do kłączy tataraku zwiększając ich szczególną moc. Po delikatnym rozdrobnieniu kłącza suszymy ostrożnie w starym chlebowym piecu, który stanowi ważny element ponad 100-letniego drewnianego domu.
asd
Użyczający swych sił Księżyc, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Raka.


W jej skład wchodzą: kwiat lipy, kwiat i liść podbiału, liść melisy, liść szałwii, kwiat lawendy oraz kora cynamonu.