Nowy Mieszanka ZODIAKalna LEW Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna LEW

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna LEW (Dziurawiec) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Osobom urodzonym kiedy Słońce włada gwiazdozbiorem Lwa, opieki użycza Dziurawiec, rosnący tam gdzie żadna inna roślina nie zasłania mu dostępu do słońca i zachłannie wystawiający swoje żółte główki ku władcy nieba, by czerpać słoneczną moc. Osoby dziurawcowe od dziecka są samodzielne i lubią błyszczeć, zwracając na siebie uwagę. Choć są bardzo rezolutne potrzebują opiekuńczych mocy dziurawca oraz współpracujących z nim ziół by nie popełnić głupstw, do których wiedzie je pycha    i przekonanie o swojej wyjątkowości. Dziurawiec strzeże je więc przed nadmiernym egoizmem i dumą, która jakże często zraża do nich osoby z najbliższego nawet otoczenia.


Wbrew powszechnej opinii Lwy łatwo zranić a one cierpią równie intensywnie jak wcześniej korzystały z życia. Ponadto bardzo źle znoszą wszelkie niepowodzenia i zbyt mocno je przeżywają, zamykając się w sobie. Na szczęście dziurawiec wraz z pomocniczymi ziołami, dzięki ożywczej mocy Słońca nie pozwalają by trwało to zbyt długo. Dają swoim podopiecznym poczucie równowagi, ukoją rozdygotane nerwy oraz – może nawet najważniejsze - gaszą ogień chwilowej nienawiści znosząc trawiącą ich żądzę zemsty. Pozwalają na spokojny sen, zarówno gdy jest pity przed snem jak i wtedy, gdy rozsypia go pod poduszką.Napełniona suszem szklanka stojąca na biurku lub przy łóżku przypomni im jak ważny w życiu jest dystans do wielu spraw oraz poczucie humoru. To ważne, bowiem "dziurawcowi ludzie" powinni się jak najczęściej uśmiechać.Nasz DZIURAWIEC zbieramy w słoneczne dni w porze kwitnienia. Jako zioło pełne słońca dziurawiec szybko i pięknie schnie, dlatego wystarczającym jest suszenie go przewiewowo na strychu ponad 100-letniego, drewnianego domu.Użyczające swych sił Słońce, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Lwa.


W jej skład wchodzą: ziele dziurawca, kwiatostan rumianku, płatki słonecznika, liść melisy lekarskiej oraz kwiat i owoc głogu.