Nowy Mieszanka ZODIAKalna PANNA Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna PANNA

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna PANNA (Lawenda) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Osoby urodzone gdy Słońce przebywa w gwiazdozbiorze Panny, podobnie jak ich ziołowy opiekun Lawenda – nie potrafią żyć byle gdzie. Lawendowa osoba potrzebuje do życia porządku i dobrej opieki, pielęgnacji i troski. Tylko wtedy rozkwitnie całym swoim pięknem, roztaczając wokół niezapomniany lawendowy aromat. Osoby, którymi opiekuje się Lawenda lubią mieć swój świat zaplanowany i poukładany.Wytykani przez otoczenie za pracoholizm inaczej nie potrafią - najpierw istnieją dla nich obowiązki lub nauka, a dopiero na drugim miejscu potem przyjemności, pod warunkiem jednakże, że starczy im czasu. Zamknięci w skorupie obowiązkowości, często separują się od świata nie dostrzegając dłoni wyciągniętych w ich kierunku z prośba o pomoc. Nie dostrzegają bowiem, że wokół nich coś się dzieje, że świat toczy się własnym rytmem równowagi między pracą a odpoczynkiem.Lawenda w połączeniu z innymi ziołami pozwalała im pozbyć się tej skorupy i wyrwać ze świata obowiązków. Łagodne lawendowe barwy (niebieski kielich oraz fioletowo-niebieska korona) i wyjątkowy aromat odrywają swoich podopiecznych od ciągłej gonitwy obowiązków. Niwelują też ich negatywne cechy – zrzędliwość oraz pouczanie bliźnich. Noszony na sercu – obowiązkowo w lnianym i samodzielnie wykonanym woreczku – suszony kwiat lawendy (w mieszance z innymi ziołami), wnosi bowiem spokój i harmonię w życie ludzi urodzonych pod jej znakiem.


Herbata ziołowa z lawendą przywraca spokój i koi nerwy, dając głęboki sen i ułatwiając racjonalne spojrzenie na swoje życie. Kąpiel zaś z tych ziół pomaga zachować siły witalne i znosi trudy nawet najbardziej zabieganego dnia.Naszą LAWENDĘ kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości. Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.Użyczający swych sił Merkury, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Panny.


W jej skład wchodzą: kwiat lawendy, liść mięty pieprzowej, ziele tymianku, korzeń lukrecji gładkiej, owoc dzikiej róży oraz kwiat bzu czarnego.