Nowy Mieszanka ZODIAKalna WAGA Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna WAGA

Nowy

Mieszanka ZODIAKALNA WAGA (Malwa) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Przebywające w znaku Wagi Słońce, daje osobom urodzonym w tym okresie owo nieuchwytne „coś”, wyróżniające ich z tłumu. Podobnie jest z ich ziołową patronką Malwą, nazywaną też rajską różą, ze względu na wyjątkowe piękno szeroko rozwartych kwiatów.Malwa jest niewątpliwie ozdobą każdego domu, równie dostojnie wygląda przed wiejską chatą jak i w nowoczesnym ogrodzie. Swój urok przekazuje podopiecznym. Osoby spod znaku Malwy zazwyczaj obdarzone są urodą, a co więcej, już od dziecka cenią sobie piękno oraz spokój. Obdarzone chęcią pomocy bliźnim nie pozostają obojętne gdy komuś dzieje się krzywda, za co zresztą same niejednokrotnie potraktowane są jak wrogowie.


Na szczęście kwiaty ich opiekunki Malwy (wraz z innymi ziołami), noszone w woreczku jako ochronny talizman, zabezpieczają je przed nadmiernym idealizmem i pomagają z wyczuciem radzić sobie w konfliktowych sytuacjach. Pomagają też nie przesadzić z niewinnym flirtem, bowiem ten nieodpowiednio odebrany sprawia, że Wagi nazbyt często pakują się w uczuciowe kłopoty.Napar ziołowy z dodatkiem kwiatów malwy rozjaśni umysł i pomoże im w podejmowaniu decyzji, nieważne czy chodzi o zakupy czy wybór życiowego partnera. Wieczorna ziołowa kąpiel w wannie, pozwoli Wagom spokojnie pomedytować i rozważyć dobre i złe strony minionego dnia. A wszystkim Wagom płci pięknej, chcącym zwrócić na siebie uwagę obecnego lub przyszłego partnera, znów pomoże mieszanka ziołowa z dodatkiem kwiatu  malwy, bowiem płukanie nim włosów nada im niepowtarzalny, wręcz legendarny blask.Naszą MALWĘ kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości. Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.Użyczający swych sił Saturn, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Wagi.


W jej skład wchodzą: kwiat malwy czarnej, liść babki lancetowatej, liść mięty pieprzowej, kwiat bzu czarnego, ziele macierzanki piaskowej, ziele fiołka trójbarwnego oraz ziele werbeny.