Nowy Mieszanka ZODIAKalna SKORPION Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna SKORPION

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna SKORPION (Bazylia) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Czy jest osobowość bardziej skomplikowana i pełna tajemnic od tej, która narodziła się pod Słońcem przebywającym w gwiazdozbiorze Skorpiona? Taka jest też patronka tego znaku, Bazylia, zwana niekiedy królewskim zielem. Delikatna i niepozorna na pierwszy rzut oka dzięki tylko samemu aromatowi ma niezwykła moc oddziaływania.
By ją zrozumieć, co samo w sobie jest arcytrudne, trzeba spróbować zrozumieć jej podopiecznych, czyli Skorpiony. Niektórzy mawiają, że to wręcz niemożliwe. Pewnie dlatego, że osoba urodzona w tym czasie jest wyjątkowo tajemnicza i energiczna i tak naprawdę nigdy nie wiadomo co w danej chwili ją rozzłości a co ucieszy.
Inteligentni i pełni pasji nienawidzą, gdy coś idzie nie po ich myśli i rzadko wybaczają uczynione im krzywdy. Popadają w konflikt nie tylko z otoczeniem ale również z samymi sobą, bowiem ich wewnętrzna siła może ich samych niszczyć. By chronić ich samych oraz otoczenie w którym żyją swą opieką otoczyła ich Bazylia. Wraz z innymi ziołami łagodzi ich nieobliczalny charakter, sprawia samym zapachem, że stają się pogodniejsi, wyrozumialsi a świat dostrzegają z jego radośniejszej perspektywy.


By poprawić humor osoby spod znaku Skorpiona powinny sięgać po herbatkę ziołową z dodatkiem bazylii. Gdy zapowiada się dzień pełen sprzecznych emocji najlepiej skorzystać z mocy bazyliowo - ziołowej kąpieli.

Naszą BAZYLIĘ kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości. Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.

Użyczający swych sił Mars, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Skorpiona.
W jej skład wchodzą: ziele bazylii, liść pokrzywy, ziele werbeny, ziele kocimiętki, liść melisy oraz kwiat wrzosu.