Nowy Mieszanka ZODIAKalna STRZELEC Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna STRZELEC

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna STRZELEC (Rzepik) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Osoby które przyszły na świat, gdy słońce przebywało w rejonach gwiazdozbioru Strzelca, mogą liczyć na opiekę Rzepiku, którego złociste kwiaty rozjaśniają mrok wskazują im kierunek w jakim powinni podążać. Osoby te charakteryzują się dwoistością swej natury – z jednej strony pełne energii i chęci przeżycia przygody z drugiej pełne marzeń i ideałów, jakże często zamknięte w pułapkach własnej wyobraźni. Właśnie takimi osobami opiekuje się Rzepik wraz z innymi ziołami – nie tylko pomaga im mierzyć siły na zamiary ale i ułatwia powrót do rzeczywistości ze świata niekończących się rozważań.


Picie naparu ziołowego z dodatkiem rzepiku ułatwia im racjonalne spojrzenie na świat, co pozwala im zbliżyć się do ludzi o podobnych pasjach. Ponadto wycisza ich nazbyt żywiołowy temperament i wytłumia negatywne cechy (gadatliwość, złośliwość czy skłonność do niepotrzebnego ryzyka) a „wyciąga” to co w nich najlepsze czyli entuzjazm i serdeczność. Regularne ziołowe kąpiele z dodatkiem rzepiku pozwalają im dostrzec życiowe drogowskazy, dzięki czemu nie tylko potrafią przeć do przodu jak przysłowiowa „burza” ale także realizować nawet najbardziej zwariowane plany.


Nasz RZEPIK kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości. Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.
asd
Użyczający swych sił Jowisz, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Strzelca.


W jej skład wchodzą: ziele rzepiku, liść szałwi, korzeń prawoślazu, korzeń mniszka lekarskiego, ziele bazylii oraz ziele ogórecznika.