Nowy Mieszanka ZODIAKalna KOZiEROŻEC Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna KOZiEROŻEC

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna KOZIOROŻEC (Bratek) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Mawia się czasem, że trzeba odwagi i uporu przy przyjść na świat w czasie śnieżnych burz i mroźnych nocy. To właśnie wtedy Słońce poddaje się we władanie gwiazdozbiorowi Koziorożca. Być może właśnie aura tych pierwszych dni po narodzeniu sprawia, ze często popadają w pełną zadumy melancholię a nawet pesymizm. Oddalają się wtedy od świata, co na dłuższą metę grozi depresją. Na szczęście z pomocą przychodzi im wtedy ich ziołowy opiekun – Bratek a właściwie Fiołek trójbarwny. Poprzez swoje kolory wskazuje im życiową drogę, rozpędzając opary melancholii i pesymizmu. Ale i wtedy nie opuszcza ich ani na chwilę, gdy bowiem staną się zbyt pewni siebie przypomina im o najlepszych cechach: skromności i pracowitości, które są przecież więcej warte niż oczekiwanie na oklaski i podziw. Żywiołem osób urodzonych pod tych znakiem jest Ziemia, co niestety sprawia, że bardzo często popadają w materializm.


Wtedy Bratek, pięknem swych maleńkich płatków przypominam im, że prawdziwy świat, to coś więcej niż liczenie każdej zarobionej czy wydanej złotówki. Ziołowy napar z dodatkiem bratka pozwala poczuć się znów szczęśliwym a susz noszony na sercu w lnianym woreczku przywraca równowagę i pozwala nie bać się przeciwności.


Regularne kąpiele ziołowe w naszej mieszance nie tylko przywrócą blask każdej skórze ale również pomogą zrozumieć co jest naprawdę ważne i wspomogą osoby, które wzięły na siebie zbyt wiele obowiązków.


Nasz BRATEK kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości. Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.


Użyczający swych sił Saturn, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Koziorożca.


W jej skład wchodzą: ziele bratka trójbarwnego, liść babki lancetowatej, kwiat bzu czarnego, liść rozmarynu, kwiatostan rumianku oraz ziele tymianku.