Nowy Miesznka ZODIAKalna RYBY Zobacz większe

Miesznka ZODIAKalna RYBY

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna RYBY (Podbiał) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Kiedy Słońce kończy bieg po zodiakalnym niebie, urodzonymi pod znakiem Ryb, opiekuje się Podbiał – roślina równie zmienna    i zaskakująca (czy może lepiej pasowało by słowo - tajemnicza) co ludzi nad którymi roztacza opiekę. Osoby urodzone w tym okresie mają niekiedy poczucie rozdarcia na dwoje. Z charakterystyczną dla siebie dwoistością zachować na przemian gotowe są wybuchać to gromkim śmiechem, to zaś potokami łez. Na szczęście napar z podbiału pomaga im opanować te nastroje.Ryby jeśli się zakochują, to na zabój – żar ich szczerego uczucia jest wręcz przytłaczający. Niestety dotyczy to również partnerów, do których nie mają pełni zaufania. A że w szybkim czasie ich naturalny dar do wnikliwej obserwacji ukazuje im cała prawdę o drugiej osobie... cierpieniom nie ma tu końca. Noszenie na sercu talizmanu w formie lnianego woreczka z mieszanką ziół zawierającą  liście i kwiaty podbiału może je skutecznie ustrzec przed wykorzystaniem ich dobroci i poświecenia. Powinny też z niego skorzystać Ryby, namawiane do finansowych „interesów życia”. Być może uratuje to ich oszczędności.Kierowane dobrocią Ryby, często zresztą ulegają wpływom innych osób, których chcą pomóc a ostatecznie zostają przez nie wykorzystane. I tutaj znów z pomocą przychodzą ich opiekuńcze zioła. Jeśli chcesz uwolnić się z pod cudzych (negatywnych) wpływów, noś przy sobie woreczek lub papierową torebkę z suszonymi ziołami w których skład wchodzi liść i kwiat podbiału.Kąpiele przygotowane z kwiatów i liści podbiału(oraz innych wspomagających ziół) pomogą Rybom pokonać bierność oraz brak zdecydowania, umocnią ich wiarę w siebie a regularnie stosowane uzewnętrznia drzemiące w nich talenty.


Nasz PODBIAŁ kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości. Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.


Użyczający swych sił Neptun, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Ryb.


W jej skład wchodzą: kwiat i liść podbiału, ziele oregano, liść babki lancetowatej, ziele szałwii, liść melisy, owoc kopru włoskiego oraz cynamon.