Nowy Mieszanka ZODIAKalna WODNIK Zobacz większe

Mieszanka ZODIAKalna WODNIK

Nowy

Mieszanka ZODIAKalna WODNIK (Szałwia) - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Osoby, które przychodzą na świat pod znakiem Wodnika, pojawiają się na świecie w czasie szczególnym. Od wieków Słońce przyciągał swą mocą – w tym właśnie czasie - świętych, proroków i geniuszy. Nic więc dziwnego, że ziołowa opiekunka tych dni, Szałwia, nazywana jest od pokoleń świętym zielem i otaczana czcią w wielu krajach.


Urodzeni w tym okresie mają tendencję do uduchowiania swej osobowości a otoczenie często ma problemy z tolerowaniem ich nadmiernej egzaltacji. A jednak Wodniki dają się lubić, bowiem spod płaszcza nadmiernych emocji często wyłaniają się osoby niebanalne, pomysłowe, pełne życzliwości i sympatii dla innych oraz chętnie udzielające się w pracach społecznych.


Ponieważ często wybiegają w przyszłość, chcą i potrafią zmieniać świat wokół siebie. Na szczęście dzięki swojemu ziołowemu opiekunowi – Szałwii oraz pomocnym jej ziołom łatwiej znoszą rutynę dnia codziennego, która bez ziołowej pomocy doprowadza ich do przysłowiowego szału.


Kąpiele ziołowo - szałwiowe powinny stać się częścią dnia dla tych Wodników, którym nakładają się na siebie ważne życiowe plany i wybory. Dzięki temu nie zapomną o umówionej randce pocieszając chorego przyjaciela. Dzięki ożywczej mocy mieszanki ziołowej z dodatkiem szałwii rozplanują dzień perfekcyjnie i znajdą odpowiedni czas dla wszystkich.


Naszą SZAŁWIĘ kupujemy wyłącznie od certyfikowanych Zakładów Konfekcjonowania Ziół, by zyskać pewność, że surowiec, który otrzymamy jest najlepszej jakości. Następnie ręcznie segregujemy surowiec na lnianych obrusach.


Użyczający swych sił Uran, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Wodnika.


W jej skład wchodzą: ziele szałwi, ziele hyzopu lekarskiego, ziele nawłoci pospolitej, ziele macierzanki piaskowej oraz ziele serdecznika.