Mieszanki dla dzieci

julia pije mieszanki dla dzieciZdrowie własnego Dziecka, jest dla każdego Rodzica niewątpliwym priorytetem. Niestety często duże firmy wykorzystują tę sytuacje oferując produkty dla dzieci, mające niestety niewiele wspólnego z troską o najmłodszych. 

Sprawdź nasze mieszanki ziołowe

Wystarczy sięgnąć po pierwsze z brzegu herbatki granulowane by zobaczyć w składzie na pierwszym miejscu: cukier albo laktozę albo maltodextryny. Na końcu odrobina ekstraktu ziołowego.

Oczywiście takie herbatki dzieci piją z radością – któż z nas zresztą nie lubi odrobiny słodyczy.

W naszych mieszankach dla dzieci oferujemy jedynie najlepszej jakości susze ziołowe. Nie znajda tu Państwo sztucznych substancji słodzących, aromatów, barwników czy słodzików.

Może nie zawsze smak herbaty będzie wywoływał zachwyt na twarzy Państwa pociech ale przecież do smaku i w celu poprawienia właściwości zawsze można zioła dosłodzić miodem (co poleca w swoich pracach nie tylko ojciec Grzegorz Sroka – zakonnik i zielarz ale i wielki znawca tematu prof. Bogdan Kędzia.)

Uwaga: ze względu na zmianę przepisów dotyczących znakowania produktów oraz ich nazw, na opakowaniach znajdują się jedynie numery danej mieszanki, natomiast na dołączonej ulotce znajduje się jej pełna nazwa.

Przykładowo:

Oznaczenie na opakowaniu – Mieszanka dla dzieci nr 1

Oznaczenie na ulotce – Mieszanka dla dzieci nr 1, przy anginie

Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów