Mieszanki do kąpieli

mieszanki do kąpieli

Zioła do kąpieli - sprawdź korzyści płynące z ziół do kąpieli

Kąpiele zarówno lecznicze jak i kosmetyczne znane były już w starożytności (kąpiele upiększające stosować miała słynna z urody Kleopatra).

Na swojej stronie polecamy zioła do kąpieli jako nawilżające skórę, relaksujące, przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz poprawiające krążenie oraz wzmacniające organizm.

Pół godziny raz, a może nawet trzy razy w tygodniu pozytywnie wpłynie na jakość naszej skóry, ułatwi funkcjonowanie osobom cierpiącym na schorzenia reumatyczne, rozgrzeje „zmarzluchów” i poprawi ich odporność oraz przyniesie ulgę cierpiącym na problemy skórne.

Pamiętajmy, że kąpiele, okłady oraz płukanki ziołowe są doskonałym uzupełnieniem tradycyjnego ziołolecznictwa oraz kosmetologii. Wykorzystując odpowiednie zioła do kąpieli dajemy ciału możliwość, by w trakcie kąpieli wchłonęło przez skórę, to co najlepsze.

Jednocześnie nasze ciało ma możliwość pozbycia się niepotrzebnych już pozostałości przemiany materii.

Uwaga: ze względu na zmianę przepisów dotyczących znakowania produktów oraz ich nazw, na opakowaniach znajdują się jedynie numery danej mieszanki, natomiast na dołączonej ulotce znajduje się jej pełna nazwa.

Przykładowo:

Oznaczenie na opakowaniu – Kąpiel nr 1

Oznaczenie na ulotce – Kąpiel 1, wzmacniająca przy nowotworach

Jest 56 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów