Mieszanki ZODIAKalne

Mieszanki ZODIAKalne to przyporządkowanie poszczególnym znakom zodiaku specjalnie dobrane kompozycje ziół wspierające dany znak. Dzięki szczegółowej analizie horoskopu, w oparciu o datę i godzinę urodzenia można ustalić wskazówki ziołolecznicze jak ustalić idealną harmonię pomiędzy poszczególnymi żywiołami w naszym horoskopie.

Od dawna też wiadomo, że poszczególne znaki Zodiaku znajdują oparcie nie tylko w planetach ale także w rośliny, drzewach oraz minerały. Każdy ze znaków więc swoją opiekuńczą roślinę, która w szczególny sposób dba o potrzeby swoich podopiecznych. Seria Mieszanki ZODIAKalne powstała w oparciu o najlepszej jakości susze ziołowe a wszelkie prace z nimi związane (segregowanie surowca, mieszanie ziół, pakowanie) wykonujemy własnoręcznie, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Od dawna znany jest fakt, że obsadzenie Słońca w danym znaku zodiaku daje Astrologowi pojęcie o podatności danej osoby na różne schorzenia. Mieszanki ZODIAKalne dostępne są wyłącznie w formie ziół sypanych i stanowią doskonałe uzupełnienie witamin, minerałów i esencji kwiatowych wspomagających poszczególne znaki zodiaku.


Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów