Mieszanki SPA

Mieszanki ziołowe serii Wellness & Herbal & SPA to coś więcej niż zwykłe herbaty. To odrobina luksusu dla Twojego podniebienia, Twój czas relaksu oraz niesamowita podróż w głąb smaku i aromatu. Spa to relaks, a przecież nic tak nie wpływa na odprężenie jak łagodny dotyk, subtelny aromat oraz bogactwo smaków. Każda łyk jednej z naszych herbat zapewni pijącym relaks, piękną skórę oraz poprawę samopoczucia.

Seria Wellness & Herbal & SPA powstała w oparciu o starannie wybrane susze ziołowe a wszelkie prace z nimi związane (segregowanie surowca, mieszanie ziół, pakowanie) wykonujemy własnoręcznie, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Dzięki mieszankom ziołowym Wellness & Herbal & SPA zanurzysz się w niepowtarzalnej kompozycji smaków. To najlepszy sposób na uzupełnienie pobytu w strefach Wellness i SPA przez smaczny łyk odpoczynku dla umysłu oraz pachnącą nutę odnowienia sił witalnych.

Wellness & Herbal & SPA dostępne są wyłącznie w formie ziół sypanych i stanowią doskonałe uzupełnienie pobudzających zmysły, relaksujących ciało i umysł oraz przenoszących w stan ciszy i odprężenia zabiegów SPA.

Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów