Mieszanka CARDIO Herba Zobacz większe

Mieszanka CARDIO Herba

Nowy

Mieszanka na zdrowe serce CARDIO Herba - 100g

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Serce swoją budową i działaniem przypomina niesamowicie wydajną pompę, która przez godzinę przetacza ponad 350 litrów krwi. W trakcie naszego życia serce uderza ponad 3,5 miliarda razy. I to bez jakichkolwiek przerw, Anatomicznie serce stanowi najważniejszy element układu krążenia. Poprzez serię nieustających skurczów i rozkurczów za pomocą sieci tętnic i cieniutkich naczyń włoskowatych każda komórka naszego organizmu ma zapewnioną dostawę świeżej krwi, bogatej w witaminy, mikroelementy, hormony i inne substancje umożliwiające pracę wszystkich narządów. 


Zarówno w samym sercu jak i w naczyniach krwionośnych powstaje wiele zmian, prowadzących do poważnych schorzeń. Tworzą się w nich np. zakrzepy, stany zapalne a samo serce może zacząć pracować w nieregularnym rytmie. 


Herbata ziołowa CARDIO Herba przygotowana została wyłącznie z najlepszej jakości surowców zielarskich, które według dostępnej literatury wzmacniają mięsień sercowy, pozytywnie wpływają na stan naczyń krwionośnych, mogą też stać się doskonałym uzupełnieniem leczenia kardiologicznego oraz w sposób widoczny zwiększać wydolność a nawet wyrównywać skurcz mięśnia sercowego. 


W skład herbaty ziołowej CARDIO Herba wchodzą w różnych proporcjach: kwiat głogu, ziele serdecznika, liść melisy, ziele jemioły oraz korzeń kozłka.