O nas

Prowadzimy działalność w zakresie upowszechniania ziołolecznictwa – publikujemy, wykładamy, organizujemy warsztaty i pokazy

 

 

Nasza pasja i zachwyt dla zielarstwa trwają już niemal 15 lat. W tym czasie udało nam się stworzyć pierwsze w Polsce – Gabinet Porad Zielarskich oraz Pracownię Zielarską.

 

Prowadzimy działalność w zakresie upowszechniania ziołolecznictwa – publikujemy, wykładamy, organizujemy warsztaty i pokazy.

 

 

 

 

 

 

W ramach założonej przez nas Fundacji Wspierania Zdrowia, prowadzimy ogólnopolskie akcje z zakresu ziołolecznictwa oraz zdrowego i zgodnego z naturą trybu życia.

Stale podnosząc jakość naszych usług nieustannie się kształcimy, współpracujemy również z wybitnymi specjalistami oraz naukowymi ośrodkami z całej Polski.

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy niewielką rodzinną manufakturą – wszystkie nasze produkty wytwarzamy sami ręcznie, dbając o jakość najwyższą jakość każdego z nich.

 

 

 

Nasze mieszanki ziołowe dzięki wysokiej jakości surowca charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem oraz skutecznością w działaniu.


Nasze komponenty miodowe nie stoją i nie staną na marketowych półkach – wykonujemy je wyłącznie na indywidualne zamówienia naszych Klientów

Nasze oleje ziołowe wytwarzamy w oparciu o ręcznie zbierane lub segregowane surowce zielarskie oraz najwyższej jakości oleje tłoczone na zimno.

Nasz zespół

renia1

mgr Renata Stono

Manager
arek

mgr Arkadiusz Ciołkowski

Zielarz-fitoterapeuta